Znanje na poklon (najavljeno snimanje)

I ja sam odgledao prilog i svaka cast na prilogu i sad mozemo da se nadamo samo da je neko ko odlucuje o ovakvim stvarima odgledo emisiju i da ce nam pomoci da resimo ovaj veliki problem za nas kunicare
 
Odgledao sam prilog. Kunići nisu nešto meni previše blisko, ali sam se zainteresovao zbog problema sa vakcinom. Malo sam skeptičan da će neko iz vlasti, uprave za veterinu i sl. uopšte obratiti pažnju na sve ovo. Ali šta da vam kažem , borite se...
U ovoj zemlji se sve zasniva na borbi, nažalost. :cao:
 
Ma bice nesto od te vakcine,ja verujem da hoce.Sutra ce vam Megi iskucati detaljnije sta ima novo u vezi sa vakcinom.Danas nije u mogucnosti ali mi je rekao da vam prenesem da je reportaza bila i u jutarnjem kanalu u Petak na B92.Eto to nismo ni znali.
 
B92 je odradio sta je obecao,snimio reportazu,emitovao je u nadi da ce to i ljudi koji su zaduzeni za zdravlje zivotinja cuti.A da mi ipak krenemo sa nasim mezimcima ispred skupstine da trazimo njihovo pravo na zdrav zivot :haha: :haha: :haha:
 
Reportaza je bila super samo jos da je to pogledao neko ko se bavi proizvodnjom vakcina i da realizuje to sve sto je pomenuto bilo bi dobro.
 
Pogledali su neki ljudi do kojih je to trebalo da dodje,Megi ce vas obavestiti o tome.
Post je spojen: [time]недеља, 16. јануар 2011. 17:03:49 CST[/time]
_________________________________________________
Secam se kad je sve ovo bila samo ideja.Pre toga smo o nasim nevoljama kuckali na forumu i niko nas nije cuo.Ja licno nisam bila sigurna da li ce me ljudi ismejati kada ih kontaktiram?Nije mi uopste bilo svejedno iskreno vam kazem.Smisljala sam reci i recenice kao da knjigu pisem.Prvi e mail sam pisala bar dva sata i imala srecu da mi Uros odgovori.Nismo dobili samo reportazu vec svi znate koliko se to vrtelo na B92 pa eto i na tom jutarnjem kanalu pa tek na kraju stigla nam je i ta dugo ocekivana reportaza.Zar za pocetak to nije nesto ? Ne razumem zasto su neki od vas nezadovoljni?Znam ja koliko je tesko kod nas se za nesto izboriti, nesto postici.Ali zar nije to sto smo postigli opet pa nesto ? Stigla je ta vest do koga je trebala da stigne.Sta ce biti videcemo? Po meni je mnogo je velika stvar sto se cuo i nas glas i nasi problemi.Ne mozemo mi sve odjednom postici i za dva dana sve probleme resiti.Nemojte da ste nezadovoljni sad, na ovakvom pocetku.Treba valjda malo vise da verujemo u nesto za sta se borimo?Eto i Megi je otvorio vrata snimanju kunica i citavoj toj prici o njima.Pa zar je to malo za pocetak ?Nemoj vise da procitam neke sumnjicave izjave jer cu da pocnem da bijem :nono: .Ili je nekima bilo bolje kad smo o problemima mogli samo kuckati na forumu?Idemo dalje pa sticicemo negde
Post je spojen: [time]1295219340[/time]
_________________________________________________
Kopajko druze oces li da montiras snimak
 
Ajde Kopajko ljubim te ko brata.Odgledah dve emisije i ništa, a ove nedelje sam bio sprečen da gledam celu, uleti mi jedan prijatelj od ranog jutra sa problemom i dok mu reših prođe stvar,a ja nisam znao ni da li je bila.Please
 
Choopo imas u Subotu valjda reprizu od Nedelje.Ne znam tacno u koliko sati.Ne znam sto nam nema Kopajka,docice valjda
 
Gledao sam emisiju bilo je super Megijvo izlaganje je bilo odlicno.veliki pozdrav
 
Ima li šanse da netko to skine i stavi na Youtube ili slično? Za nas što ne "lovimo" sve programe... Hvala :bravo: :ppozdrav:
 
Evo mene a da je bio bar odmor bilo bi lepo :haha: Imao sam mnogo obaveza nisam bas posecivao jedno vreme forume. Na zalost nisam odgledao emisiju kao ni njenu reprizu :udri:
Da sam znao za reprizu da je ima mogao sam je pogledati bio sam danas manje vise slobodan.
Na zalost ova emisija se ne moze pogledati preko interneta naknadno. Ne kace reportaze iz emisija na Youtube i slicne sajtove. Jedino resenje je da se snimi u realnom vremenu.
Ono sto sam uradio sam poslao mail redakciji B92 sa predlogom da buduce reportaze iz emisija postavljaju na neki od sajtova i zamolio da budu ljubazni da pusteni prilog o kunicima postave. Videcemo jel ce nesto uraditi :ppozdrav:
 
Pa gde si Kopajko? Dobro nam ti dosao i gde si ti dosad ::namigivanje:: ? Ti kao vrlo vazna karika nasega lanca ne smes tako dugo da nestajes ::namigivanje:: .A i dosadno je bre bez tebe .Odlicna ideja da im trazis da oni sami postave snimak.Nema nam ni Megija naseg glavnog manekena za snimanja .Ajde mega staru cekamo te da nam ispises sta ima novoga?
 
Nazad
Vrh