Malčeri

Kakvi su malčeri FMP Boljevac ? Zanimljiv mi je od 3m. Iako mi treba širi 3,1-3,3m
 
Ја сам јесенас купио лаки универзални 150, користим га највише за кошење траве, али сам крчио неки воћњак и није му проблем ни грање 4-5цм да реши. Што се тиче квалитета за сада сам презадовољан.
 
Kakvi su malčeri FMP Boljevac ? Zanimljiv mi je od 3m. Iako mi treba širi 3,1-3,3m
Kupio sam UM300 PRO+, od 3m zahvata i problem u prvom koraku !!! Ne mogu da ga zakačim ni na jedan traktor jer su de.ili zavarili dužu pločevinu između uški za kaćenje poluga. Možda bi mali Ferdža mogao da se zakači, a možda i ne. Ako su mogli takvu deb.lnu stvar da urade gde ne treba tehnologija ni pametada, šya očekivati od zahtevnijih delova ? Sada sumnjam i u sve ostalo 😱
 
Da, između uški. Da kuglama, a i standardne bi teško stale, možda samo id Ferčike. A da ne govorim od traktorima od 200ks za koji je predviđena mašina
 
Bi li ti možda pomogao neki ovakav klin? Provučeš ga kroz obje uške, a poluge kačiš pored uški, a ne između.
 
probao je Marko traktorista pre neki dan mali za 539 od 1.5m, ima na yt video
Pa zar nisi provalio da se dečko (i ćale) ubiše hvaleći ih ne bi li ućarili nešto na mufte ili bar dobar popust.Pratio sam taj kanal ranije, ali otkako su postali "popularni", a yt dobro uplaćuje od reklama kad imaš veći broj pratilaca, prestao...
 
Tako je a za dosta stvari jednostavno nisu stručni niti imaju radnog iskustva.Meni je recimo Ivanovo opisivanje enterijera novih traktora totalno glupo i nezrelo.Napljuvao je neke proizvođače a da u životu nije seo dva puta u kabinu tih traktora a pogotovo radio sa njima i koristio sve funkcije koje nude i pružaju.Imaju pratioce iz određenih interesnih grupa i to je to, jednostavno treba toga da se drže i ne trpaju svuda.
 
@dejan 351 Nisam provalio, zato sam odma na njihovu hvalu FPM pre tri godine kupio INO 190. :D

Ko je odgledao yt i preskocio reklamne poruke i sitan divan, mogao je da cuje od Marka da i onaj mali 150 ima konstrukcionih gresaka.

@baderljica Video sam sada slike u drugoj temi
 
Poslednja izmena:
Tako je a za dosta stvari jednostavno nisu stručni niti imaju radnog iskustva.Meni je recimo Ivanovo opisivanje enterijera novih traktora totalno glupo i nezrelo.Napljuvao je neke proizvođače a da u životu nije seo dva puta u kabinu tih traktora a pogotovo radio sa njima i koristio sve funkcije koje nude i pružaju.Imaju pratioce iz određenih interesnih grupa i to je to, jednostavno treba treba toga da se drže i ne trpaju svuda.
Ko prati zna da oni rade sa 539 i koliko su merodavni za ocenu drugih a pogotovo novih modela. On dečko kaže svoje mišljenje a slušaoci ne bi trebalo da kupe ili ne kupe nešto na osnovu ocene yutoube-era.

Isto tako i velika većina reklamira neke brendove zarad popusta ili poklona. Svako ko kupuje mašine treba da zna šta da gleda prilikom kupovine i da zna šta traži a ne da sluša ocenu plastike i rasporeda pedala u Armatrack 110 kona nekog što radi sa fergusonom.

Nažalost mnogi bi pre poslušali nekog sa interneta nego rođenog oca, brata ili drugara tako da i tvoj komentar pije vodu.
 
Zato samo poljoinfo, kakvi jutjuberi i bakraci
Mada ima i ovde svega ali sa vremenom se provali ko pise iz iskustva a ko valja gluposti

Ipak od svih jutjubera i tiktokera je najjaci Bajo moj, mislim da pise i ovde pod nikom @prnjavor3, ili je njegov otac
 
Dr habija prate klinci kako mi se cini.
Dobar je, ima kvalitetnog sadrzaja, pogledao sam poneki video koji mi je bio zanimljiv.
Marko i Ivan mlate nesto, ima korisnih stvari za ljude koji rade sa 539 ali nista dalje od toga, dosta bespotrebnih videa ali ima neko kome je interesantno izgleda.
Ja im zameram sto hvale neke stvari kao da su najbolje na svetu a nikad sa tim nisu radili ili su nesto malo radili.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh