Cena soje 2011

e kad bi mogli suncokret tako da cuvamo, pa kad im nestaje polako suncokret u uljari oni dizu cene, a mi malo po malo prodajemo, i on bi doso do 50 din. ovako smo primorani da ga damo posto poto, jer ocigledno ugovorena cena nema nikakav znacaj, jer kad izadje Natalija Kurjak i kaze 22din. i kraj, svima dobro :osmeh:
 
Možeš ga čuvat samo ga treba očistiti(selektirati) i osušiti.
Bojim se da bi se razočarao ove godine ,bio sam prisutan kad se dogovarala prodaja u martu za 315 eura fco kupac.
 
Sto se soje tice, ja deo cuvam kod kuce, a dobar deo sam predao na lager. Firma je iz N Sada, dogovor je ovakav: Oni je cuvaju (gde i kako nije moj problem) u vrsidbi mi posalju kamion na njivu, on ceka dok se ne napuni - i ceo dan ako treba

prodaja ide kad ja hocu, cena je berzanska, oni zadrzavaju 5% bez obzira na duzinu cuvanja, uz obavezu da se realizuje prodaja do 01.06.2012. Bio sam malo skeptican u startu, jer ispade da sva njihova zezancija oko cuvanja, transporta i ostalog mene kosta 2 din po kg, za sada sve to funkcionise odlicno!
 
Kulpin 44,00 din

---------- Poruka napisana 08-05-12 u 14:06 ---------- Prethodna poruka je 05-05-12 at 19:34 ----------

Dem Kulpin 46,00 din
 
Nazad
Vrh