Elektronska kontrola setve

Pozdrav svima... Novi sam na forumu. Imamo pneumatsku sejalicu majevicu 4 reda. Stavio bih joj el. kontrolu setve pa me interesuje koju... Seja ili agroelektronika. U opisu seje pise da joj ne smeta sunce i prasina. Cena je slicna. Hvala unapred.
Imamo takvu sejalicu i postavili na nju SL Agrosolutions iz Subotice. Radi besprekorno vec dve godine
 
To je super cena, Mislim da je SL Agrosolutions 4 reda placena izmedju 45-50000, ne secam se tacno ...
 
I ja imam Agroelektroniku. Poručivao sam u vrijeme najjače korone pa nisam mogao dobiti najjaču verziju jer nije bilo dijelova, imam ovu običnu koja samo pišti kad ne sije. Tri sezone je odradila savršeno.
Zeza samo vanjski lijevi senzor kad je sunce nisko, jer je na toj bateriji senzor okrenut prema van. Komadić selotejpa je riješio stvar.
 
Pozdrav, imam u planu kupovinu kontrole. Izbor je Agroelektronika ili nekakva pod nazivom eks 4 i za nju mi je laksa dostava jer covjek koji je prodaje ima nacin kako da mi posalje u Bih. Za Agroelektroniku mi malo teze snaci ali nije nemogice. Razlika u cijeni je nekih 30 eura. Zanima me isplati li se rizikovat i uzeti tu do koje mi je lakse doci ili uzet provjereno? Procitao sam cijelu tamu i vidim da svi hvalite agroelektroniku.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, imam u planu kupovinu kontrole. Izbor je agroelektronika ili nekakva pod nazivom eks 4 i za nju mi je laksa dostava jer covjek koji je prodaje ima nacin kako da mi posalje u Bih. Za agroelektroniku mi malo teze snaci ali nije nemogice. Razlika u cijeni je nekih 30 eura. Zanima me isplati li se rizikovat i uzeti tu do koje mi je lakse doci ili uzet provjereno? Procitao sam cijelu tamu i vidim da svi hvalite agroelektroniku.
Najbolje starog postavi na kraj njive i neka svako okretanje provjeri ispada li zrno. ;)
 
Ti si se Arkadije izgleda kontra rodio! 😂
Zato sto nisam clan kluba agroser...mehanike/agroelektronike :oops: ?.De molim vas gosn muticu,evo sad cu da se user.... od muke na takvo komisno razmisljanje!!.
Nemoj padati na podjeb... od strane severne armije,covek se samo sali,zna on da je njegova prskalica sve samo ne najbolja.
 
Nazad
Vrh