Kukuruz 2024

Ne jede se svaki, samo svinjski jazavac može da se jede ali da se nosi na trihineloskopski pregled.
Jedan poznanik koji ima vikendicu na Savi kod S.Mitrovice to redovno sprema sa društvom.Jednom su se i oni za.ebali dok nisu naučili.Kada sam čuo šta sve jedu, od onda ne idem tamo, šupi.kumaterinu.
A pa da nije li ovog jazavca uvaćarila svinjskiptičija kuga :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ppozdrav:
 
Sledece nedelje su cele najavili kisu, bojim se isprace se i kukuruz nece imati azota kad mu bude najvise trebao
Koliko ce to litara da padne i dokle mislis da ce da se ispere azot ? Po meni idealno vreme za primenu, taman ce da se spusti malo u zonu korena a nece da ostane na povrsini.. Nit ce biti na kraju neke velike kise niti ce on otici do Kine ;)
 
Ne jede se svaki, samo svinjski jazavac može da se jede ali da se nosi na trihineloskopski pregled.
Jedan poznanik koji ima vikendicu na Savi kod S.Mitrovice to redovno sprema sa društvom.Jednom su se i oni za.ebali dok nisu naučili.Kada sam čuo šta sve jedu, od onda ne idem tamo, šupi.kumaterinu.
Ima jedan iz susednog sela koji je probao prepariranog slepog miša i živo pile. O muvama, pikavcima, krpi za pranje sudova,štukinoj glavi,200 grama tucane ljute paprike drugi put.
 
Успео сам некако у Пролећном орању било је густо али пар киша од 10-20 л у 20ак дана је учинило своје.Ово је био бетон са грудвама пречника рукометне лопте.Следи третман наравно хемије...
IMG-20240516-111202125-HDR.jpg
 
Već nekoliko godina unazad.
Prednosti ,uradi se brzo .
Mane ,treba pogoditi pred kišu pored sadašnjih prognoza.
 
Nazad
Vrh