Sajam poljoprivrede - Novi Sad 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam bio danas sajam u sustini nije los , sto se tice noviteta vidio sam samo neki turski traktor i japanski traktor kubota i jos neki sitnica naprimer rotodrljaca IMT, zmajevku 8T trostrani kiper
primjetio sam par hala prazni koje su prosle godine bile pune
 
drugari nema nista novo na sajmu...sajam je jdan od slabijih u zadnjih par godina ako ne i najslabiji, tu cu se sloziti sa ostalima...piva nema, MB neradi...pude po neka prezentacija ali samo na kratko, nomojte se nadati da ce te se nacugati na sajmu za dz....moze da se nacuga onaj ko ima para da iskesira pivo....

meni je posebno dosadan sajam jer radim svaki dan po ceo dan na njemu...smori se cvek...da popizdis... ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
::lose::
poluprazan, malo noviteta, stoke sve manje, isti izlagači...
naroda nema, nema gužvi...jedino ako bidža ili palma organizuju dolazak na sajam popraviće se stvar, ovako mrka kapa.
jedino iskoristiti prisustvo mađara, slovenaca, kineza i ostalih porazgovarati može li neki posao da se napravi...
 
pa naravno kad nije sajam za paore vec za tajkune
ponasaju se kao da svi imamo traktore od 500 ks
a gde su obicni seljaci kojima trebaju male masine
 
Ove godine moram da propustim sajam, jbg mora se na posao, a koliko vidim ništa veliko i ne propuštam....lepo se provedite vi koji idete sutra i narednih dana :ppozdrav: :cao:
 
Bio sam danas na sajmu i ako ne dobijem traktor na nagradnoj igri :haha: mogu reći da sam uzalud potrošio dan.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh