Sajam poljoprivrede - Novi Sad 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam bio 9 i 10 maja na sajmu i proveo sam ukupno oko 12 sati na sajmu i bilo je super nije bilo guzve ali je bilo dosta zanimljivo kupio sam i dve ulaznice i ispunio sve i bacio u kutiju i nadam se da cu mozda osvojiti CASE IH JX 95, i imao sam prilike i da vozim Fendt 716 vario black beauty 160ks vredan 150000evra i stvarno je super voziti takav traktor i to jos na sajmu ali nisam dugo vozio mozda neka 2 minuta napred nazad oko 20 30 metara brzinom do 10kmh i naravno sa instruktorom koji mi je sve pokazao kako se upravlja sa joystickom i moj utisak na fendt je odlican i prezadovoljan sam sto sam ga detaljno upoznao i imao prileke i da ga vozim ::namigivanje:: :ppozdrav: i sedeo sam jos u Fendt 936 Vario koji je pravo cudo od traktora 360ks i vredan je oko 190000evra i zaista privlaci paznju,i naravno ja sam kao najveci fan fendt traktora dobio na poklom od firme interagrar fendt majicu i kacket.
i jos sam svasta video novog i zanimljivog a najzanimljiviji i najveci traktor na sajmu je bio Case Steiger 380hd sa duplim tockovima koji je bio izlozen ispred glavnog ulaza na sajmu i privlacio je najvecu paznju posetilaca. :ppozdrav:

evo i FENDT 716 VARIO BLACK BEAUTY kojeg sam imao prilike da vozim :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0YNh3S1mSpE[/youtube]
 
KAO MISLIS DA CES BAS TI DOBITI CASE AAAA? AJDE DA CUJEM? :bravo:
ja mislim da ce nagradu osvojiti neko ko je te srece da dobija ali to cemo saznati u subotu kad izvuku srecnog dobitnika CASE jx 95
 
Posto bi tek u subotu mogao otici izgleda bolje da za te pare uzmam 10ak curaka. ::novac::
 
poenixfendt jel iza tebe sje mozda gluma aljosa vuckovic u crnog fendta,
ako jest slabo si vozio onda fendta ::namigivanje::
 
ma nikad se nezna ko ce biti dobitnik glavnih nagrada na sajmu ali videcemo a ovo za fendta vozio sam ga oko 2 munuta i prezadovoljan sam kako ide a ovo za glumca aljosu vuckovica neznam ali sta bi glumac radio u crnom fendtu :haha: to je bio neki menadzer neznam mu ime...ali dobar je sve mi je pokazao na fendtu 716 vario black beauty
 
ma nelazem vozio sam ga ali nisam snimao kako vozim jbg snimao sam kako vozi menadzer na tom snimku a posle sam s njim ja vozio i bilo je fantasticno prezadovoljan sam i ako nekad uspem da na lotou osvojim 150000evra ili izvucem negde te pare ja kupujem taj fendt :ppozdrav: to je najbolji za mene :D
naravno nisam ja jedini koji ga je vozio,vozili su ga i neke devojke i mladici i svako ko je hteo pa mogla si i ti paorova ljubicice? :cool: :ppozdrav:
 
Dobro onda da ne idem na sajam, da vam ne smanjujem mogućnost dobitka tog traktora.
Sutra sam planirao, al' izgleda ništa od toga.
Oladiste me sa komentarima.
 
pa branko das nekom 10000e za dobitnu ulaznicu i kad feniks proda fotona ti njemu prodas kejsa u pola cene od onog u salonu i svima lepo :D ::namigivanje::
 
i ako nekad uspem da na lotou osvojim 150000evra ili izvucem negde te pare ja kupujem taj fendt

kada bi imao te novce na gomili poslednje sto bih kupio je traktor ili bilo sta sto ima veze sa zemljom
 
phoenixfendt hvala na promociji, ono iza je kuća u kojoj radim :D :haha:
i ja sam zagledao fendtove, ali 150.000 je baš puno para, iako priznajem da su jako dobri traktori. A kako to da delta više nije njihov generalni zastupnik?
srećno u nagradnoj igri :ppozdrav:
 
neznam zasto delta agrar nije vise generalni zastupnik za fendt traktore...izgleda da je miskovic nesto zajebao ili nezeli vise uvoziti fendtove,ma ne znam stvarno ali sada ih uvozi firma interagrar koja je sada generalni zastupnik za fendt traktore kao i za amazone i neke druge firme.
a ovo za nagradu videcemo ko ce osvojiti glavnu nagradu traktor case jx 95...jedva cekam izvlacenje i nadam da cu ga mozda ja osvojiti :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh