SPORT-Opšta tema

Deluje kao da ne kontroliše dobar deo svlacionice, nešto slično kao i Ivanović pred otkazom u Zvezdi. Naše igrače ubija u pojam a stranci igraju jako hoće. Nije to ni blizu onaj Partizan od prošle godine gde je bilo dobre igre i puno izrađenih akcija
 
Strance kao da zabole krivi slajfovani dal ce da pobede ili izgube nebitno EL/ABA.
Smajlagic je senka proslogodisnjeg igraca ali se i vidi da je fizicki slabiji ocigledno je virus i gubljenje 6kg ostavilo posledice.
Avramovic se nadam da ce u reprezentaciji pojesti obruce jer ga Zeljko cim napravi grsku odmah vadi, ali zato Nanelija drzi celu utakmicu, razumem da u nejga ima najvise poverenja da je on i najstabilniji igrac ali brate kad nece ubaci drugog.
Onaj Smit(valjda sam mu pogodio prezime) covek svaku utakmicu ima +10 poenea on postade najstabilniji.
Ponitka covek igra odbranu, skace, baca se za lopte ali kos bre ne mzoe da pogodi, ne mzoe da dobaci do kosa, gledam Branka Lazica to je taj profil igraca ali Lazic op trojka jedna dve.
Generalno od pocetka sezone se vidi da tim dosta lose igra, nema hemije
Kod ZVezde samo da je mali Topic igrao od pocetka, Teodosic igrao po 15 minuta na utkamici, verujem da biz Zvezda imala bolji skor u EL a to iskustvo malom Topicu mnogo znacilo, ko zna mozda se i ne bi povredio jer bi bio u masini po 2 utakmice nedlejno pa cak i 3 od pocetka sezone.
Za mene licno najbitnije da se izbegnu povrede, da nema vredjanja prodice ko rposle godine sto su Nedovicu vredjali zenu sto je maloumno i da se zavrsi vise agonija saopstenja.
 
Izasla sudiska ekspertiza 1 meca finala aba lige. Zamislite samo 8 gresaka na stetu Partizana u mecu gde je odlucio 1 posed i onda se oni busaju u prsa kako su pobedili 5 puta za redom,da nije smesno bilo bi zalosno. :D
 
Izasla sudiska ekspertiza 1 meca finala aba lige. Zamislite samo 8 gresaka na stetu Partizana u mecu gde je odlucio 1 posed i onda se oni busaju u prsa kako su pobedili 5 puta za redom,da nije smesno bilo bi zalosno. :D
Ne znam gde se izgubila ekspertiza protiv Budućnosti.
Predlažem ekspertima da ponište utakmice jer se skidanje gaća okarakterisalo kao košarkaški potez,Greška.Treba svih 5 poništiti jer su sudije direktno uticali na rezultate i sada bi zbog toga Partizan bio u Berlinu za koji dan jer mu je falila ta jedna pobeda.
Nešto nisu bili toliko precizni kada je druga strana u pitanju.
 
Jel i ovo upisano pa davljenje Lazarevića,pa saplitanje Nedovića,pa koja tehnička za Mutoglua....
 
Ali je taj gorila pripomogao Topiću da se povredi kao i onomad Nikolu Ivanovića.Ako je po pravdi naći će se baja i za njega.
Normalno da je potpomogao,sve sreca nije mu slomio nogu. Zasluzio je u najmanju ruku nesportski faul i iskljucenje iz utakmice. Pozeljno bi bilo i zabranu igranja portiv mezimice jer ima tradiju namernog povredjivanja njenih ljubimaca.
 
Sva sreca pa nije Ledey,bilo bi kako ga je namerno davio da ga povredi. Sve je cisto kao zvezdina suza. :)
Ja stvarno ne znam sta je problem da kazete da to davljenje nije normalno ni sportski ? Pravi divljacki potez. Ovako se vidi da se sladite sa tim sto nije normalno. A bitno da ste se kacili i osuli paljbu po faulu od lazica ramenom je gurnuo protivnika.
 
Zvanicno partizan je drugi u prvenstvu i igrace kv. za ligu sampiona



Ovaj tim
gWl0010.jpeg
 
Nazad
Vrh