Susret članova Poljoinfo foruma na NS sajmu 2011. godine

Ma jok onaj sto voli samo zelene necu da ga smaram a ni ne interesuju me zelene masine,samo crvene i plave idemo ga gledamo a mozda se i pogodimo sa nekom. :D
 
Evo nadjoh vremena da postavim slike sa skupa i sajma.
ibm7lw.jpg
f0xoc0.jpg
 
Članovi koji budu išli sutra, ako inaju nek obuku neka obeležja foruma, da ih prepoznam, pa da se upoznamo...
 
@Peto1

Zar ne vidiš da je ovom golubu sa desne strane perje već pozelenelo od ...
 
e moj druže peto , da ti znaš koju količinu alkohola je matke imao zaštekan u onome ruksaku ništa ga ne bi pitao :haha::ppozdrav:

@Savoris nije u pitanju količina alkohola već ne poznavanje članova :ppozdrav:, na sledećem skupu ću lepo svima koji nemaju jasne oznake foruma da se predstavim da ne bi bilo zabluda, pitao sam zato što su @NA i @KR počeli sprdnju na račun tog člana kada smo @sorin i ja prišli :ppozdrav:
 
Ja sam danas bio na sajmu i upoznao sam clana @Cika Jova koji je bio sa cerkicom, pa smo zajedno malo obisli sajam. Trazili smo ZP stand, da bi jos nekog pronasli ali nismo uspeli da nadjemo stand
 
imam i ja par slika al nikako da nabacim, ali bice i to , na slici su Peto1,Panonstib i jedna dama...al ne zelim da vam otkrivam, videcete sami :D
 
nasao sam se danas sa francuzom i pocerinom na sajmu :cao: , a i nasao sam ZP stand i onu crnu devojku sto se rale slikao sa njom, al mi rece da danas niko nije dolazio sa foruma na stand
 
a nisam jedini koji je ''krao znanje'' bilo je njih još , evo vam i dokaz :cool:

jedino me bilo strah da čovjek ne upadne u ovaj krunjač kako je se zaletio da slika kada su mu podigli poklopac :haha: :haha: :haha: kakvi paparaci i poznate ličnosti , ovome čiki sa slike nisu ni do koljena::super::
17052011731.jpg
 
pa imamo mi uglednog člana sa crnim očajlijama koji se brine za slike sa hostesama :cool:

a čika Mirko je ja mislim sažeo cijeli sajam u ovaj fotoaparat , čak nekoliko puta je morao ići do laptopa da ''olakšava'' memorijsku karticu
 
Nazad
Vrh