Torpedo

To je glupost ubacivati kamionske motore, to je motor ako se održava prema uputstvu naj ekonomicniji da manje troši a da ima vise snage to nema nigde...

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Najslabija tačka su im menjači i jako loše kabine. Mali rezervoari za gorivo + godine starosti. 90-ka može da ima 112ks samo štelivanjem na pumpi.
 
Skinuo danas anlaser da nosim kod majstora na remont, treba li prilikom vracanja da obratim paznju na nesto? O 45 jr rec torpedo....
 
Skinuo danas anlaser da nosim kod majstora na remont, treba li prilikom vracanja da obratim paznju na nesto? O 45 jr rec torpedo....
не треба само га вратиш назад мораш скинути онај пластичан наставак од ибер лауфа јер га нећеш моћи извући напоље
 
не треба само га вратиш назад мораш скинути онај пластичан наставак од ибер лауфа јер га нећеш моћи извући напоље
E izvukao sam bez skidanja, kako ne znam ali nije nesto pretetano smetao.
I nije anlaser, brava radi, akum pun, smirglao kleme i masu, ne znam sta jos moze biti ali ne pali opet. Ni direkt nece...
 
стартер аутомат провери га директно са кабловима кад скинеш анласер и бендикс
 
Ista je potrošnja, a mnogo moćniji. Ja sam moj prepravio, stavio mu pomoćne hidraulične cilindre, suzio mu trap, uradio kabinu i oborio haubu.
 
Daj koju sliku da ga vidimo
Meni se jako dopada 75ica Adriatic. Kakvi su za delove? Ipak se radi o mašinama 35 godinama starim.
Послато са S42 помоћу Тапатока
 
To su dve različite klase traktora, ne mogu da se porede, osim u potrošnjj. E sad, zavisi u kakvom je stanju traktor. Ako je očuvan onda OK, ako je u lošem beži od njega. Možeš na Torpeda staviti radijalne 38-ce zadnje točkove 15,5 ili 13,6, to su univerzalne dimenzije, a nisu skupe. Ja sam na moj Torpedo stavio duple točkove.
 
Može li torpedo 75 sa prednjom vučom da zameni IMT 539 u lakim poslovima na njivama od 50 ari do 2ha?

Послато са S42 помоћу Тапатока
Apsolutno može al uzmi u obzir ajnšlang kod duplaka...75ica bez prednje vuče ima strašan ajnšlang dok kod duplaka to naravno nije slučaj,al i na to se čovek navikne...ja većinu stvari od laganih poslova radim sa 7icom dw,i ne smeta mi ako što na krajevima njive moram da se popravim na rikverc ,al su ljudi navikli sa fergusonom ideš red u red a da samo smotaš volan,eventualno nagaziš i kočnicu malo....
 
Sremac, jel kod tebe na traktoru nije leva vuca?
Leva ima strasan anslajg, ja pravim sa mojim traktorom manji radius od 558, ali izbegavam zbog zglobova da motam do kraja...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Moj 577 je imao baš dobar ajnšlag, čak je i povećan brušenjem graničnika.Zglobovi i poluosovine su uglavnom odlazili dok je radio sa prednjim utovarivačem mada oni su jako kilavi pa nemaju nekog veka.
 
Nazad
Vrh